Mitme veekindla ja hingava kanga lihtsate omaduste võrdlev analüüs

- Jun 28, 2019-

2018-hot-sport-clothing-women-sport-suit

Pöörduge õues olevate sõprade poole, teatakse kindlalt, et kõrgtehnoloogia, mis õuekleitil on uhked ja suurepärased, on seotud väga suure osa veekindlate ja hingavate kangastega, nii et veekindlad ja hingavad kangad on põhimõtteliselt igasugu turul olev materjal pärast kogu mõju kuidas?


Veekindel, hingav, heli on iseenesest paar vastuolulist keha, kuna kuna see on veekindel, siis see on suletud, me kõik teame, et vesi on kõikehõlmav, kuidas saab see olla hingav? Tegelikult, nagu kõik teavad, on see ja vee omadused, nagu veepinnal on pinget, teie elus, kui valame pisut kõrgemaid veetilku kui vesi kipub ka mitte voolama, see on vee tagajärg veepinna pinge, selle nähtuse põhjuseks on peamiselt veemolekul, millel on suurem molekulaarne külgetõmbejõud, muudab iga veemolekuli ainult võimalikult tihedaks ja mitte eraldiseisvaks ning veeaur on ka veemolekul, kuid sel ajal on iga molekuli vahel täiesti sõltumatu, nii et seda ei saa nii tihedalt üksteisega siduda. Seda omadust kasutades on laborikatsed näidanud, et kui augud on piisavalt väikesed, on võimalik ilma vedela veeta ainult aur. Selle leiutatud veekindla hingava materjali kasutamise korral kasutatakse polüesterkiudmaterjalist kangana mitu pisikest auku, kõige tavalisema veekindla hingava materjaliga GORE - TEX, näiteks materjali põhiprintsiip ei ole ruuttoll üles sadade miljonite väikeste hajutatud aukude läbimõõt on üks üle kahekümne tuhande minimaalse vedelikutilga, kuid 700 korda suurem kui minimaalne veeauru olek, see on veekindluse ja hingavuse põhimõte.


Pilt on mitut tüüpi veekindlate ja hingavate materjalide võrdluskatse välisriikide laborites. See tabel sisaldab peaaegu igasuguseid tavalisi materjale. Räägime siin erinevate materjalide jõudlusest selle põhjal. Öelge, et esimene tabel sisaldab mitut tüüpi tavalisi materjale kodumaistes purkides, viimase rea vasakpoolsel küljel on LOWEALPINE oma materjal, ülaltoodud on PATAGONIA enda Nextec materjal, jälle ülespoole on Jaapani toray Entrant materjal, toray ja GORE GORE ettevõte tegelikult umbes sama, ainult materjal, ilma valmistooteta, ja need on ÜRITUSmaterjalid, all paremal on TNF HYEVNT materjal, on Colombia OMNI - TECH üles, MHW kanal, Sympatex tokuo jaoks, Dermizax pihustamiseks, GTX ja GTXXCR koduste põhirõivaste jaoks. Lisaks ütleb diagrammide koordinaadid, niiskuse erinevus horisontaalriietes ja väljaspool seda, ordinatsiooni nimetatud läbilaskvus, ühik on ruutmeetri kohta 24 tunni jooksul, et anda auru kvaliteedile niiskuse erinevus on kangas mõlemal küljel, üks külg on 100% -lise suhtelise õhuniiskusega keskkonnas, mis jääb vahemikku 30% - 70%, teisest küljest leidsime niiskuse muutustest peaaegu kogu materjali kokku kahte tüüpi. Üks on peaaegu horisontaalne joon, mida tähistavad LOWEALPINE, PATAGONIA ja EVENT. Teine on see, et enamik teisi materjale moodustab midagi lähedast poolparaboolile. Gore-tex, mis on kõige tavalisem, mida me selles tabelis näeme, hingab paraboolsetest materjalidest kõige paremini. Õhu läbilaskvus kõigub aga palju, jäädes vahemikku 1200–3500 g ruutmeetri kohta päevas. Kui väliskülg on kuiv, väheneb õhu läbilaskvus oluliselt. GORE tootja nominaalsete andmete kohaselt parandab gore-texxcr traditsioonilise gore-texiga võrreldes läbilaskvust 25%, mis vastab tõele ka tabelis mõõdetud andmetel, kuid sellel on ka suur kõikumine, mis on põhimõtteliselt vahemikus 1500–4000 g ruutmeetri kohta päevas. Tootja poolt nimetatud toodete hingavus on tavaliselt materjali maksimaalne hingavus. Selle materjali puhul, mille hingavus väheneb märgatavalt sisemise ja välise niiskuse erinevuse suurenemisega, on selle märgistusmeetodi niiskusesisaldus loomulikult väga suur. Mis puutub EVENT-i esindatud materjali, siis hoolimata sellest, kui suur erinevus on sisemise ja välise õhuniiskuse vahel, hoitakse selle hingamisomadusi põhimõtteliselt umbes 5300 grammis, mille hulgast võime selgelt teada, kumb on parem või halvem.