Mis on tavaline spordisaali kangas?

- May 23, 2019-

bella-hadid-alo-yoga-leggings-airbrush


Põhilised spordirõivad, mis sobivad ainult jõusaalis või joogas, ei sobi muuks otstarbeks, nii et meil pole kuulsa brändi elastsete spordirõivaste ostmiseks vajalikke sõnu, kui me pöörame tähelepanu kvaliteet ja kandmismugavus on ok, kuid ei meeldi korvpallivormi lahtised rõivad, suvaline valik.


Stretch-spordirõivad, kuna need on tihedalt liibuvad, seega peab neil olema kõige täiuslikum kandmise mugavus, niiskuse imendumine higi imendumine, hingav soojus ja muu jõudlus, et see vastaks tiheda riietuse standarditele. Kuigi puuvillakiust valmistatud spordirõivaste niiskuse imendumine on parim, kuid niisugused kangad imavad higi täielikult, saavutasid küllastunud oleku, kuna väljastpoolt eralduva niiskuse funktsioon ei toimi, muutuvad riided märjaks, inimkeha tunneb kleepuv tänu elastsest spordiriietusest valmistatud puuvillakiust, mille mugavus on äärmiselt halb. Nii et kangatoodangus kasutatakse mitut tüüpi kiukoostist üldiselt.


Nii nagu puuvilla, võib ka looduslikku kiudu pidada sporditöötajate heaks sõbraks. Sellistel riidekangadel on suurepärane ventilatsioonivõime, pehme tekstuur ja tähelepanuväärne higi imendumise funktsioon ning nad on võimelised keerutama ülipõhjaks lõngaks, et valmistada erinevaid venivaid spordirõivaid. Puuvillane veniv spordirõivas on ka palju puudusi. Tugeva veeimavuse tõttu, kui see imab palju vett, on seda väga raske kiiresti kuivatada, nagu sportlastel, kes kannavad niiskeid riideid, on kerge lasta sportlastel temperatuuri langeda, mis põhjustab külma või külma. Teiseks, higi koguneb koos veekile moodustamiseks, mis takistab spordirõivaste kvaliteetset hingamist, võimaldades higil paljuneda palju baktereid. Veel üks punkt on see, et puuvillast spordirõivaid on lihtne kahandada, mis põhjustab pikaajalise kasutamise korral deformatsiooni ja kõvenemist. Ka sedalaadi riidekanga kulumiskindlus on halb ja seda on kerge jõuga rebida, samuti on seda väga raske puhastada, kui orgaanilisi saasteaineid värvitakse.


Võrdluseks on keemilistest kiududest valmistatud elastsete spordirõivaste eelised silmatorkavamad. Need on sitked ja kulumiskindlad, pehme tekstuuriga, läikivad ja elastsed. Need on vedeliku puhastamiseks pärast saastumist mugavad ja pärast pesemist pole neid kerge kahaneda, samuti ei deformeeru ega tuhmu. Kanga kudumismehhanism on väga hingav, kui see vastab nõuetele. Kas sellistel ülikondadel pole varjukülgi? Muidugi mitte. Sellel on halb veeimavus.


Seetõttu peaksime elastsete spordirõivaste valimisel ühendama eelpool nimetatud kahte tüüpi kanga eelised ja vaatama detaili, millele me tähelepanu pöörame. Teiseks peaksime otsustama vastavalt oma spordiala intensiivsusele ja valima nii palju kui võimalik meile sobivat venitavat spordiriietust, et riided ei takistaks treeningut ennast.