Millist materjali peaksin spordiriietuse jaoks valima?

- May 27, 2019-

2017-women-jumpsuits-yoga-set-backless-gym

Millist materjali peaksin spordiriietuse jaoks valima? Kuidas on lood Korea siidist spordirõivastega? Nüüd arvavad paljud inimesed, et puuvillast rõivaste kandmine on kõige parem, kuna puuvillase riietuse kandmine imab hästi higi ja kannab erilist mugavust. Kuid kas saate aru, et probleem on olemas, sest riided imavad palju higi, aja möödudes muutub kangas kollaseks ja kõvaks, aga ka halva lõhnaga. Kuna me toetame nüüd rohelise keskkonnakaitse kontseptsiooni, on seda mõistet rakendatud erinevates tööstusharudes. Tänapäeval on kanga jaoks kasutatavad toorained väga ulatuslikud, näiteks lootoselehekiud, bambuskiud, kohvipaks jne, mida kõiki kasutatakse kangatööstuses.


Korea siid kuulub inimese loodud kunstlike siidikangaste jäljendamisse, seda tüüpi kangaid pole kerge pillida, ärge värvige, neil on hea drape soo. Pärast mõnda trükitehnikat on Korea siidist valmistatud spordirõivad mitmesuguseid värve ja kangad ei ole hõlpsasti leotatavad, neil on hea läbitavus. Nüüd valivad mõned suuremad kodumaised kaubamärgid Lõuna-Korea siidi spordirõivaste kangaks.


Millist materjali peaksin spordiriietuse jaoks valima? Tänapäevaste inimeste spordivajaduste rahuldamiseks tuleks toota igasuguseid professionaalseid spordikangaid, funktsionaalseid kangaid ning teaduslikke ja tehnoloogilisi kangaid. Fakt tõestab, et keemiliste kiudude kasutamine spordirõivastes looduslike kiudude asendamiseks on järk-järgult muutunud põhiliseks. Praegu on spordirõivaste kategoorias järgmised kõrgtehnoloogilised kiud: nailonkiud, kunstlik polüester jne.