Millised riided on valmistatud elastsetest materjalidest?

- May 16, 2019-

images

Õues spordiriie: hea veniv riie edendab pidevalt välitegevuste mugavust, kaitseb kiiresti ja tõhusalt venitades lihaste jõutarvet. Kanga elastsus hoiab rõivastust liikumisrütmiga sünkroonis ning kehapinna kaitsmise alusel annab inimese mängule suurema võimaluse mängu piirist läbi murda.

Veekindel kangas: erinevas keerukas väliskeskkonnas on sportlaste riietus veega tihedas ja tihedas kontaktis. Meie veekindel kangas pakub väliriiete jaoks tihedamat kaitset ja hoiab ära välisvihma niiskuse tungimise. Laske meie treeningutel rohkem kuivada, mitte ilmastikuolude tõttu, mis mõjutavad väljasõidu tuju.

Mägironimisrõivad: riidekanga mitmesuguste spetsifikatsioonide väljatöötamine, mägironimisrõivaste disaini ja motoorse funktsiooni vajaduste rahuldamine, kangakujunduse stiil on uudne ja ainulaadne, elastne energia, välistingimustes ronimiseks, mägironimiseks ja vaba aja veetmise moespordialadeks on parem kaunistage, kangad vastavalt erinevatele vajadustele, täielik funktsionaalne jõudlus, näiteks vesi, saastusest puhastamine, kiire kuivamine jne. Andke meie elastse kanga arendamise tulemustele rohkem kogemusi.