Kootud aluspesu

- May 25, 2019-

O1CN011PCcgH1Y2V7GH4VDv_!!3035493001

Nn aluspesu viitab rõivastele, mida kantakse mantlis ja mille keha nahk on üsna lähedal. Kootud aluspesu on üks rõivasortidest, mida tarbijad tekstiili- ja rõivaturul kõige enam tunnevad, ehk nn inimkeha teine nahk. Aluspesu peamine ülesanne on hoida soojas, imada higi, kaitsta inimese keha nahka ja vältida karvkatte ootamist. Kuna elatustase tõuseb, palub tänapäevane aluspesu ikkagi, et ta saaks kohandada inimese kehavormi, omada teatavat kaunistust ja tervislikku mõju, sest see aluspesu kontseptsioon oli lisaks üldistele lähedalasuvatele aluspesudele põhjustanud ka väga suuri muutusi, senti annab täieliku aluspesu, kaunistuseks mõeldud aluspesu, kehapesu mudeli ja harjutab töörõivast ootama. Jaguneb järgmiselt.

(1) pesu: meeste tavalistel aluspesu sortidel on ümmargune krae poolkardigan, lühikeste varrukatega kardigan, ribi T-särk, südamekujuline pikkade varrukatega särk, vest, väikesed avapüksid, näiteks püksid; Naiste tavaliste aluspesu hulka kuuluvad aluspüksid, aluspüksid, püksikud jne.

(2) aluspesu ja kerepesu: iluarmastus on inimloomus, täiuslik kehakuju, kulturismi kuju on inimeste, eriti naissoost tarbijate jälitamise eesmärk. Remonditud terve aluspesu ja kehapesu aluspesu pärinevad 20 sajandist 30 ajast, neil on harmooniline naha liikumisfunktsioon ja need moodustavad kehaliselt plekid, funktsioon, mis modelleerival kehal, selle põhitõul on rinnahoidja, mudeli vöökoht, seelik käes hoidmiseks jne.