Trend saab varakult teada! 2020. aasta spordikanga trend: keskkonnakaitse + kõrgtehnoloogia!

- May 29, 2019-

Funktsionaalsest tekstiilitehnoloogiast on õpitud: äsja 2019. aasta suvel saabunud hindamisasutusel on varvaste suundumus 2020. aastal, kuna tekstiiltoodete ettevalmistamine ette valmistab ette äri ja tootekujundusel on oluline mõju igasugustele moerõivaste kangastele. , millised uued kangad on populaarsed?

Tehnoloogia areng muudab riietumisviisi - 80 protsenti kangastest on 2020. aastaks eeldatavasti tehnilisema iseloomuga. Kohanemisvõimelisi ja taastuvaid kangaid hinnatakse üha enam ning vastupidavad tooted ja taastuvad koostisosad muutuvad 2020. aastal olulisemaks. Ja kuna disain ja esteetilised piirid purunevad, segage ehituse mudel, funktsionaalsete kangaste plastilisus arendab acme.

Vedel vikerkaar

Sisemine liikumiskiht areneb pidevalt ja värvimuutusomadusel on pärlmuttervärvi värvipind ja holograafilise trüki naha tekstuur. Kõrgtoetatud elastsed kangad on loodud kiiruse ja mugavuse tagamiseks, pakkudes tippklassi õhu läbilaskvust ja niiskuse kontrolli.

Tööstuslik kudumine

Linnaliikluseks loodud uuenduslikud õmblusteta interjööriga hoonekonstruktsioonid. Mitmekesine struktuur näitab kõrget mugavust ja temperatuuri reguleerimise võimet ning loob sihipärase toe või hingava ala. Kui hind on arvestatud, saab lihaskoe rõhutamiseks ja skulpturaalse visuaali loomiseks kasutada kunstlikke õmblusi.

Võrgusilma maksimeerimine

Võrgustruktuurid püsivad spordirõivaste kategoorias ja need on 2020. aastal futuristlikus stiilis silmapaistvad. Võrgusilma kasutatakse üldise ilme loomiseks, eriti mantlite ja keskmise kihiga pluuside jaoks. Sisekihi jaoks on võtmeks õmblusteta struktuur ja must asendatakse rikaste hooajaliste värvidega.

Elastne pole piire

Mitmesuunaline venitamine viib elastse süstiku uude kõrgusesse ja piiramatu spordielamuse. Need materjalid on mõeldud põhitreeninguks, kuid nende sile funktsionaalne välimus ja matt viimistlus sobivad ka igapäevaseks kandmiseks. Selleks, et toode sobiks kaheks eelnimetatud otstarbeks, tuleks lisada kortsu-, saaste- ja lõhnavastased omadused.

Sportlik luksuslik satiin

Päris siid ja siidid ja satiinid heidavad mõne eelneva hooaja balletistiili teema välja ja esitlevad liikumist, millel on sportlikum tunne, kulukas tuul. Elastse interjööriga süstiku satiin ja siidine viimistlus loob liikumistunde ja värskendab ülikonda kui "suve sametkangast".

Originaal sõlmis lepingu

Kuna jätkusuutlikkus keskendub looduslikele koostisosadele ja kasutuselt kõrvaldatud töötlustele, esitatakse materjalid üha sagedamini toores ja värvimata looduslikus vormis. Biolagunevad kangad on soost või aastaajast olenemata toonud puuvillase trikotaaži ja fliisi ärilise uuendamise ning pikendanud enimmüüdud toodete eluiga kauem kui üks hooaeg.


Samal ajal liigub rõivaste funktsionaalsus mugavusest kaugemale tervise ja ilu juurde. Tulevikus muudavad ilukangad meie riided "kantavateks nahahooldustoodeteks". Mikrokapseldamistehnoloogia abil immutatakse tervist parandavad ühendid kiududesse või lisatakse katte pinnale enne kiududeks pressimist, mis seejärel tungivad naha sisse liikumise või soojenemise teel. Aroomiteraapia parandab meeleolu, vananemisvastast, pinguldavat, niisutavat, hügieenilist, toitvat, tervislikku ja värskendavat.


Naha sügav ilu


Ilu-, spordi- ja pesutööstus on nahahoolduses olnud uuendusi juba rohkem kui 20 aastat ja kasvab jätkuvalt. Niliti Innergy on 6.6 polüamiidist mikrokiud, mis muundab soojuse kaugeteks infrapunakiirteks ja peegeldab neid tagasi nahakoesse sügavaks ja õrnaks kuumutamiseks, et parandada apelsinikoorekoe väljanägemist.


Tanniin oli kaasatud. Wrangleri Denim Spa Therapy teksad süstivad jasmiini lõhnaga teksadesse apelsinivastase koore ja niisutaja (aloe vera, skvaleen ja kofeiin).


Süvamere ressursid

Meri on rikkalik tervislike koostisosade, sealhulgas mineraalide ja soola, allikas. Itaalia tehnoloogialõnga ketramise tootja Pozzi Electa võtab vastu klaabi kvaliteediga ning on valmistatud kitosaani (krabimassist) ja viskoosisegust, mis sobib mugavaks segatud aluspesu ja spordirõivaste valmistamiseks.

Biooniline "ilu" kiudainete kaubamärk Umorfil ühendab ümbertöödeldud kalaskaaladest pärit mere kollageeni peptiidi aminohappe polüestriga ja on populaarne selliste joogabrändide nagu la-veda seas. Lisaks oma loomupärastele terviseomadustele on kiudaines siidine läige ja kašmiiriga sarnane pehme tekstuur.

Segu vitamiinide ja magusas õhkkonnas

Kangaste ja kantavate vitamiinide tehnoloogia KASUTAB antioksüdantseid C- ja E-vitamiine, et toitaineid ja tervist naha kaudu edastada.