Tulekindlad tekstiilid Funktsionaalne kangas polüestrist spandeks

Tulekindlad tekstiilid Funktsionaalne kangas polüestrist spandeks

Mis on tulekindel kangas? Tulekindla kanga peamine kasutusala? Tulekindlad kangad on viimistletud tootmistehnoloogia PROBAN abil, mis aitab tõhusalt ära hoida leegi levikut ja kaitsta kangaste algseid omadusi. Kangal on hea pesukindlus, mittetoksiline, lõhnatu, ohutu ja ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Mis on tulekindel kangas? Tulekindla kanga peamine kasutusala? Tulekindlad kangad on viimistletud tootmistehnoloogia PROBAN abil, mis aitab tõhusalt ära hoida leegi levikut ja kaitsta kangaste algseid omadusi. Kangal on hea pesukindlus, mittetoksiline, lõhnatu, ohutu ja inimkehale usaldusväärne, hingav ja niiskust läbilaskev, pehme tunne ja mugav kandmine. Peamised tooted on erinevad leegiaeglustavad kangad, tulekindlad kangad, tulekindlad kangad, antistaatiline elekter, hape ja leelis, kiirgus, õli ja vesi, ultraviolett, veekindlad, niiskuskindlad ja multifunktsionaalsed komposiitkangad .


Tulekindlate kangaste peamised kasutusalad:

1. Elektriisolatsioon: Silikoonkummilapil on kõrge elektriisolatsiooni tase, see talub kõrgepingekoormust, sellest saab teha isolatsiooniriide, puksid ja muud tooted.

2. Mittemetalliline kompensaator: Silikoonkummist kangast saab kasutada torujuhtme paindliku ühendajana. See suudab lahendada torujuhtme kahjustused, mis on põhjustatud soojuspaisumisest ja kokkutõmbumisest. Silikoonkummist riidel on kõrge temperatuuritaluvus, korrosioonikindlus, vananemiskindlus, hea elastsus ja paindlikkus ning seda saab laialdaselt kasutada nafta-, keemiatööstuse, tsemendi-, energeetika- ja muudes valdkondades.

3. Korrosioonivastane: klaaskiust lapiga kaetud silikoonkummi saab kasutada torujuhtmete sisemise ja välise korrosioonivastase kattena ning säästa. Sellel on suurepärane korrosioonivastane jõudlus ja kõrge tugevus ning see on ideaalne korrosioonivastane materjal.

4. Muud väljad: Silikoonkummist kaetud klaaskiust membraaniga konstruktsioonimaterjale saab kasutada tihendusmaterjalide, kõrge temperatuuriga korrosioonivastaste konveierilintide, pakkematerjalide ja muude väljade ehitamiseks.


Stretch kangad on tarbijate seas populaarsed nende mugavuse tõttu. Nende rakendusvaldkondi on laiendatud alates varajastest spordirõivastest ja ujumisriietest kuni praeguse vaba aja veetmise, aluspesu ja tööriistadeni. Enamik venivate kangaste varajast arengut on valmistatud puhtast puuvillast või polüester-puuvillasest spandeksist südamiklõngast. Viimasel ajal on mitmesugused tekstiilitootjad spandexi südamiku, mähkimis- ja kudumistehnoloogia küpsusega teinud tehnoloogilisi uuendusi, milleks on nailon. Pingevates moekangastes kasutatakse uusi kiude nagu Tencel, Modal, bambuskiudu ja sojavalgu kiudaineid. Vastavalt õhujoakangaste omadustele ja turukangaste trendile kasutame lõimelõngana õhumodereeritud võrgulõnga, mis koosneb 7,8tex nailonlõngast ja 4,4tex spandex lõngast ning katioonse polüestrist Tenceli kiudlõngast hõõgniidi lõng ja koelõngana õie värvi hõbedane lõng. Lõimelõng ühendab kahte tüüpi kiudude eelised, nii et kangal on parem kulumiskindlus, suurem tugevus ja suurepärane elastsus. Koelõngad kasutavad kangast värvikamaks muutmiseks kolme liiki toorainet, kaotamata higi imendumise ja kosutuse olemust.


Omadused: kõrge tugevus, hea löögikindlus, kuumuskindlus, korrosioonikindlus, stagnatsioonikindlus, happe- ja leelisekindlus, hea valguskindlus (pärast akrüülkiudu), kokkupuude 1000 tunni jooksul, tugev 60–70%, halb hügroskoopsus Värvimine on keeruline, kangast on lihtne pesta ja kuivatada ning kuju on hea püsida. Omab&omadusi; pestav ja kantav"

45

46

47

Hot Tags: tulekindlad tekstiilid polüester spandex funktsionaalne kangas, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostma, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like