Antibakteriaalne polüestrist spandeksfunktsionaalne kangas

Antibakteriaalne polüestrist spandeksfunktsionaalne kangas

Antibakteriaalne polüester-spandex-funktsionaalne kangas on omamoodi spetsiaalne funktsionaalne kangas. Praegu on turul kaks peamist ravimeetodit. Üks neist on sisseehitatud ioonsed antibakteriaalsed kangad. Antibakteriaalset ainet valmistatakse otse bakterite vastase tehnoloogia abil.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Antibakteriaalne polüestrist spandeksfunktsionaalne kangas

Antibakteriaalne polüester-spandex-funktsionaalne kangas on omamoodi spetsiaalne funktsionaalne kangas. Praegu on turul kaks peamist ravimeetodit. Üks neist on sisseehitatud ioonsed antibakteriaalsed kangad. Antibakteriaalse aine valmistamiseks otse keemilistesse kiududesse kasutatakse pöörlevat antibakteriaalset tehnoloogiat. Teine on järeltöötlustehnoloogia, mis lisatakse kangaste järgneva vormimisprotsessi kaudu. Järeltöötlus on suhteliselt lihtne ja kulusid on lihtne kontrollida vastavalt klientide konkreetsetele nõuetele. See on turul tavaline rakendus.


Antimikroobsed kangad - polüestrist ja nailonist antimikroobsete deodoriseerivate kangaste kasutamine:

Bakteriostaatiliste, seenevastaste ja deodoriseerivate omadustega funktsionaalsed kangad sobivad aluspesu, vabaajarõivaste, voodipesu, rätikute, sokkide, tööriiete, kodutekstiilide ja meditsiiniliste tekstiilide valmistamiseks.

Polüesteri antibakteriaalse kanga ja nailonist antibakteriaalse kanga tähendus

Steriliseerimine: mikroobide toitainete ja levikute hävitamise funktsiooni nimetatakse steriliseerimiseks. Antibakteriaalse ja deodoriseeriva kanga skeem

Bakteriostaas: mikroorganismide kasvu ja paljunemise ärahoidmise või pärssimise funktsiooni nimetatakse bakteriostaasiks.

Antimikroobne: antimikroobset ja bakteritsiidset toimet nimetatakse antimikroobseks.

38

IMG_8266IMG_8264IMG_9524Hot Tags: antibakteriaalne polüestrist spandex funktsionaalne kangas, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostke, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like