Lilleline flokeeriv nailon / lükra kootud kangas

Lilleline flokeeriv nailon / lükra kootud kangas

HX-N001PY6-Z on kootud kootud kangas. Kaubaaluste kangas HX-N001PY6 on läikiv nailon / spandex kangas.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Lycra kanga omadused

Erinevalt traditsioonilistest elastsetest kiududest on selle venivus kuni 500% ja selle saab taastada oma algsesse olekusse. See tähendab, et kiudaineid saab väga hõlpsasti venitada, kuid pärast taastumist saab need kinnitada inimkeha pinnale ja inimese keha siduv jõud on väike.

Lycral on lai valik rakendusi, mis lisavad igat tüüpi rõivastele lisamugavust, sealhulgas aluspesu, erijakki, ülikondi, seelikuid, pükse, kudumeid ja muud. See parandab oluliselt kangastunnet, eesriide ja kortsude taastumisvõimet, parandab erinevate rõivaste mugavust ja istuvust ning paneb erinevad rõivad näitama uut elujõudu, eriti DuPonti ja rahvusvahelise villabüroo välja töötatud Leica. Vill segatud materjal. See annab uue kontseptsiooni tekstiilitööstusele 20. ja 21. sajandi lõpus.

Lycrat (LYCRA) saab vabalt venitada 4–7 korda ja pärast välise jõu vabastamist saab kiiresti tagasi algsesse pikkusesse. Seda ei saa kasutada üksi ja seda saab põimida mis tahes muu kunstliku või loodusliku kiuga. See ei muuda kanga välimust ja on nähtamatu kiud, mis parandab oluliselt kanga jõudlust. Lycral on silmapaistev venivus. Kudumite puhul määrab selle mitmesuunalise venituse kangas ise ning Leica toob kaasa ainult venitamise ja taastumise elastsuse.

Kootud kangas on plastiline ainult lükrasse kudumise suunas, näiteks lõimekudumine (sirge) või koekudumine (horisontaalne). Püksid saavad kasu lõime elastsusest, samas kui kahesuunaline elastne kangas kangas pakub suurt mugavust ja vabadust mõlemas suunas. Seetõttu saab pükstes, jakkides ja teistes Lycrasse kandmiseks valmis naistes GG-de voldid kergesti ja automaatselt taastada, riided on rohkem kühveldatud ja kergesti deformeerumatud ning nad võivad vabalt tunda end vabalt tunda end uuena. Isegi kui teete ranged ülikonnad, mantlid jne, pole kiiret ja kramplikku. Kudumid, aluspesu, kulturismipüksid ja muud kudumid lisavad veidi Leicat, mis on nii sobiv kui ka mugav ning mida saab kanda kehal ja mis võib liikuda koos teiega.

Tootekirjeldus
tootenimiLilleline flokeeriv nailon / lükra kootud kangas
Üksus #HX-N001PY6-Z
Laius152 cm
Kaal180-200G/M2
KompositsioonNailon 82% spandex18%
LõpetamaVastavalt taotlusele
KasutamineTantsurõivad, moerõivad, ujumisriided jne
ProovA4 suurusega näidised
SertifitseerimineÖko-Tex Standard 100
N001PY6-Z (4)


Hot Tags: õie flokeeriv nailon / lükra kootud kangas, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostma, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like