Kudumine nailonist spandex Jacquard Mesh Fabric

Kudumine nailonist spandex Jacquard Mesh Fabric

See kangas on elegantne, paindlik, kvaliteetne nailonist spandex Jacquard Mesh kangas. * Võistlus: 92% nailon8% spandex * Sobib suurepäraselt rõivaste, kostüümide, esinemisriiete, tantsurõivaste, rõivaste kaunistuste valmistamiseks ... Kui teil on probleeme, võtke minuga kindlasti ühendust. Aitäh!
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

√ Elegantne, paindlik, kvaliteetne ja pehme. Parema niiskuse imendumise ja hügroskoopse funktsiooni saavutamiseks. Kiudude ristumiskohtade suurendamiseks ja vee ülekande parandamiseks valime ainulaadse kujuga lõikekiud, õõnsad kiud ja mitme auguga kiud.

Seda kasutatakse alati igasuguste rõivaste valmistamiseks, näiteks moe-, kostüümi-, esinemisrõivaste, tantsurõivaste, rõivaste kaunistuste jaoks.


1576899084(1)

tootenimi:Kudumine nailonist spandex Jacquard Mesh Fabric
Mudeli number:JN190PY2
Materjal:92% nailon8% spandex
Laius:152cm
Kaal:75 gm
Tüüp:Jacquard Mesh kangas
Muster:Tavaline värvitud
Kootud tüüp:Lõime kootud
Tarnetüüp:Tellimuse järgi
Rakendused:moerõivad, kostüümid, esinemisriided, tantsurõivad, rõivaste kaunistused ... ...


1576899105(1)

JN190PY2

Elegantne disain ...

Pehme käetunnetus ja kvaliteet, sobib igasuguste moerõivaste, kostüümide, esinemisrõivaste, tantsurõivaste, rõivaste kaunistuste valmistamiseks ...


fabrics order process

1576563584(1)

fashionwear fabric

▼ Meist

(1) -

Hot Tags: kudumine nailonist spandex žakaarmärgist kangas, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostma, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like