7b7ce8a692

Zhejiang Hongxiang Cloth Co, Ltd asub Qiantangi jõe ääres Hainingi linnas, mis on kuulus kui Hiina nahapealinn ja Hiina kangalinn, mis asub Shanghai ja Hangzhou vahel. Asume Shanghaisse 150 kilomeetrit ja Hangzhousse 50 kilomeetrit. Järgime põhimõtet „terviklikkus esiteks, kvaliteet esiteks ja kliendid kõigepealt”. Meie kõrgemate tehniliste töötajate hallatav ja kontrollitav ettevõte on pidevalt arendanud uuenduslikke ja ainulaadseid uusi tooteid. Pikaajalise kogemuse ja saksa Karl Mayeri kõrgtehnoloogiliste lõimede kudumisvarustuse ning mitmesuguste tehniliste tugiteenuste turuletoomisega oleme turul konkurentsivõimelised.


Moe-, ujumisriiete, aluspesu, mänguasjade, kingade, mütside, diivanite, turvaistmete katete ja sporditarvete vajaduste rahuldamiseks oleme spetsialiseerunud mitmesuguste spandex-kangaste tootmisele: lükra, trükitud kangas, veniv kangas, lükra kangas, ühekordne peits, harjatud kangas, nailonist kalenderkangas, polüesterkalendri kangas, süsinik-kangas, süsinik-hõbe-kangas, spandex-kangas jne. Saame kujundada spetsiaalse kanga ja tooteid vastavalt erinevate klientide nõudmistele. Meie tooteid müüakse kogu riigis, aga ka Euroopas, USA-s ja paljudel muudel turgudel.


Olles läbinud ISO9001 kvaliteedisüsteemi sertifikaadi ja ISO14001 keskkonnajuhtimissüsteemi sertifitseerimise, on meie tooted usaldusväärsed. Meie ettevõte pakub rahvusvaheliste standardite tooteid ja teenuseid ning loodame teiega kõigis aspektides koostööd teha ja ühiselt arendada nii sise- kui ka rahvusvahelisi turge!


Zhejiang Hongxiang Cloth Co, Ltd loodab siiralt, et võime hiilgava tuleviku loomiseks käega katsuda!


图片54